Praca

UWAGA! Poszukujemy nowych pracowników produkcyjnych na stanowiska:

opiekun Klienta - technolog, operator maszyny, pracownik produkcji, pracownik spedycji

Zapraszamy do składania CV w naszej siedzibie bądź elektroniczne na adres: praca@filplast.pl

ZADANIA:

  • Budowanie trwałych relacji z klientami na rynkach zagranicznych
  • Kontrola nad prawidłowym przebiegiem realizacji zamówienia
  • Przygotowywanie ofert w programie kalkulacyjnym
  • Opracowywanie zamówień oraz współpraca z działem przygotowania produkcji

OCZEKUJEMY:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego
  • Wysoka motywacja do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Swobodna praca w środowisku Ms Office
  • Zorientowanie na klienta i naturalna skłonność do udzielania innym wsparcia

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)
  • Przeszkolenie stanowiskowe i branżowe
  • Finansowanie dalszej edukacji (studia, szkolenia językowe, kursy)
  • Możliwość awansu poziomowego i pionowego
  • Pracę w zgranym zespole, który zawsze służy wsparciem

Prześlij Cv na praca@filplast.pl

Klauzula informacyjna:
Administratorem danych jest FILPLAST SP. Z O.O. z siedzibą w: Głogówek 48-250, ul. 3 Maja 33. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu prosimy o kontakt pod adres praca@filplast.pl. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Dane osobowe zawarte w CV będą przetwarzane przez okres 90 dni na potrzeby bieżącej rekrutacji, natomiast jeśli wyraził/-a Pan/Pani zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 360 dni.
Treść zgody na potrzeby rekrutacji na stanowisko wskazane w treści ogłoszenia:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania."
Treść zgody na przyszłe rekrutacje:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FILPLAST SP. Z.O.O. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."